zespol@weselekrzemienickie.pl

17 250 27 70

Krzemienica 732, 37-127 Czarna

Skontaktuj się z nami

Z niecierpliwością oczekujemy na Twoją wiadomość. Wyślij ją do nas a na pewno na nią odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Karina Guzek-Buk

Prezes Zarządu

+48 123 456 789

k.guzek@weselekrzemienickie.pl

Krzysztof Parys

Wiceprezes Zarządu

+48 123 456 789

k.parys@weselekrzemienickie.pl

Anna Turkosz

Sekretarz

+48 123 456 789

a.turkosz@weselekrzemienickie.pl

Wiesław Panek

Skarbnik

+48 123 456 789

w.panek@weselekrzemienickie.pl

Bartosz Buk

Członek Zarządu

+48 123 456 789

b.buk@weselekrzemienickie.pl

Piotr Buk

Członek Zarządu

+48 123 456 789

p.buk@weselekrzemienickie.pl

Michał Kuźniar

Członek Zarządu

+48 727 911 728

m.kuzniar@weselekrzemienickie.pl

Tomasz Parys

Członek Zarządu

+48 123 456 789

t.parys@weselekrzemienickie.pl

Czekamy na Twoją wiadomość.
Wyślij ją do nas przez poniższy formularz.